top top 3
Yenile Ana Sayfa Sipariş / İstek Canlı Destek Bayrak İletişim Referans  
top 4 1
spacer
Bayraklar ve Flamalar
menubottomTören Bayrağı

Tören Bayrağı Seti Özellikleri
Tören bayrağı seti Ahşap Görünümlü Tören Bayrağı Direği, 100x150 cm Tören Flaması veya okul törenlerinde kullanılan Tören Bayrağı ve hemail adı verilen tören bayrağı direğini tutmaya yarayan kemerden oluşur. Tören bayrakları Sancak bayrağı olarak da adlandırılır.
tören bayrağı direği hemail

Tören Bayrağı Direği Özellikleri
Tören bayrağı direği ahşap görünümlü olup 250 cm veya 270 cm yüksekliğinde olabilir. Sancak direğinin üst kısmında alem denilen ay yıldız takılıdır.
tören bayrağı

Tören Bayrağı Özellikleri
Tören bayrakları 100x150 cm veya 150x225 cm olarak standart üretime tabiidir. Tören bayrakları çift kat saten kumaşa basılır dilenirse etrafına püskül dikilebilir.
okul tören bayrağı
Tören Bayrağını Nasıl Satın Alabilirim?
Tören bayraklarını sadece sancak bayrağı sadece tören bayrağı direği veya sadece hemail alabileceğiniz gibi set halinde de satın alabilirsiniz.
Firma yetkililerimizden ölçü vererek fiyat alabilirsiniz.

online sipariş online teklif

featuredbottom

Tören Bayrağı siparişi veya diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için satış sorumlularımızla görüşebilir veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Firmamız İzmir'den tüm Türkiye'ye kaliteyi ulaştırmaktadır.
Tel: 0232 445 41 40
Tel: 0534 232 35 02
Tel: 0541 565 12 12

Mail: info@asbayrak.com.tr
Detaylı iletişim

Tags: sancak bayrağı sancak bayrakları tören bayrağı okul bayrağı tören bayrağı direği sancak direği hemail hamail hamayil hemayil hamayır tören bayrağı kemeri okul flaması okul flamaları törenlerde kullanılan bayrak direkleri

 
featuredbottome katalog

canlı destek

iletişim
İllere Göre Olta Bayrak

 
menubottom

Olta Bayrak Detayları
  » Olta Bayrak Rüzgar Testi
  » Bayrak Fiyatları
  » Olta Bayrak Kurulumu
  » Yelken Bayrak
  » Plaj Bayrağı
  » Reklam Bayrağı menubottom


Neden Bayrak?
Bayrak kumaşın tüm avantajlarını üzerinde taşır. Folyo ya da branda gibi suni değil, doğaldır. Vinil ya da brandalar gibi sıcaktan etkilenmez kenarları kıvrılmaz çatlamaz. Stoğu kolaydır, katlanabilirliği sayesinde yer kaplamaz. Tekrar tekrar yıkanıp kullanılabilir. Bayrak güvenilirlik ve kurumsallık verir. Çeşidi fazladır. Hafiftir, en büyük boylarda örneğin bir binayı kapatırken bile vinç vb. araçlar olmadan asılıp tekrar indirilebilinir. Daha çok dikkat çeker, çünkü diğer reklam araçlarına nazaran bayrak hareketlidir.
spacer