top top 3
Yenile Ana Sayfa Sipariş / İstek Canlı Destek Bayrak İletişim Referans  
top 4 1
spacer
Bayraklar ve Flamalar
menubottomSopalı Bayrak

Miting, meydan yürüyüşleri, 1 mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan gibi bayramlarda, protesto ve sendika yürüyüşlerinde kullanılan. Sopalı bayraklar Türk Bayrağı Atatürk posteri veya sivil toplum örgütlerinin, dernekleri, siyasi partilerin, vakıfların, okulların, büyük küçük her boyutta özel logolu bayrak baskısı meydanlarda kullanılmak üzere sopalı bayrak imalatı yapıyoruz.

Miting Bayrağı    Meydan Bayrağı     Sopalı Bayrak 23 Nisan Bayrak Büyük boy türk bayrağı atatürk bayrağı

İlgili Konular: - Parti Bayrağı

İstek Formu ver

featuredbottom

  Yelken bayrak sipariş

Sopalı bayrak siparişi veya diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için satış sorumlularımızla görüşebilir veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Firmamız İzmir'den tüm Türkiye'ye kaliteyi ulaştırmaktadır.
Tel: 0232 445 41 40
Tel: 0534 232 35 02
Tel: 0541 565 12 12

Mail: info@asbayrak.com.tr
Detaylı iletişim

Tags: 23 nisan bayrağı, 1 mayıs bayrağı, sendika bayrağı, sopalı bayrak, meydan bayrağı, miting bayrağı, 19 mayıs bayrak, yürüyüş bayrağı, sivil toplum örgütü bayrağı, siyasi parti bayrağı

 
featuredbottome katalog

canlı destek

iletişim
İllere Göre Olta Bayrak

 
menubottom

Olta Bayrak Detayları
  » Olta Bayrak Rüzgar Testi
  » Bayrak Fiyatları
  » Olta Bayrak Kurulumu
  » Yelken Bayrak
  » Plaj Bayrağı
  » Reklam Bayrağı menubottom


Neden Bayrak?
Bayrak kumaşın tüm avantajlarını üzerinde taşır. Folyo ya da branda gibi suni değil, doğaldır. Vinil ya da brandalar gibi sıcaktan etkilenmez kenarları kıvrılmaz çatlamaz. Stoğu kolaydır, katlanabilirliği sayesinde yer kaplamaz. Tekrar tekrar yıkanıp kullanılabilir. Bayrak güvenilirlik ve kurumsallık verir. Çeşidi fazladır. Hafiftir, en büyük boylarda örneğin bir binayı kapatırken bile vinç vb. araçlar olmadan asılıp tekrar indirilebilinir. Daha çok dikkat çeker, çünkü diğer reklam araçlarına nazaran bayrak hareketlidir.
spacer