top top 3
Yenile Ana Sayfa Sipariş / İstek Canlı Destek Bayrak İletişim Referans  
top 4 1
spacer
Bayraklar ve Flamalar
menubottomSeçim Bayrakları

seçim bayrakları

Seçim Bayrakları Çeşitleri


1- Sopalı Seçim Bayrakları : Partilerin logolarının veya adayların poster, logo, slogan veya kampanya benzeri işlerin basıldı seçim bayrağı çeşididir.
2- Atatürk, Lider, Genel Başkan, Aday Posteri : Seçimlerde kullanılmak üzere parti liderlerinin, genel başkanların, Atatürk'ün veya adaylarının posterlerinin basıldığı seçim bayrağı çeşidi.
3- Seçimler İçin Türk Bayrakları : Meydan, miting ve seçimlerde partilerin ve adayların kullanımına sunulan Türk Bayrağı ve Türk Bayrağı çeşitleri.
4- İpe Dizili Seçim Bayrakları : İpe dikilerek dizilen 30x45 cm - 40x60 cm veya 50x75 cm ölçülerinde basılan ipte sıralı seçim bayrakları.
5- Seçimler İçin Yelken Bayraklar : Duruşuyla dikkat çekici ve yüksek 2 metrelik 3 metrelik veya 4 metrelik büyüklüklerde yelken bayraklar seçimlerin gözdesi.
6- Seçim Pankartları ve Bez Afişler : Parti ve adaylar için miting, yürüyüş, meydan konuşmalarında kullanıma uygun 75x300 cm veya 90x400 cm boyutlarında bez afişler pankartlar.
7- Seçim Önlüğü : Miting vb. yerlerde seçim görevlililerinin veya seçime katılacak kitlelerin giyebileceği önlükler.
8- Kırlangıç Bayrak : Dekoratif ve süsleme ve meydanlarda kullanılabilecek seçim bayraklarının arasında kırlangıç bayraklar da yer alıyor. Özellikle büro süslemelerinde kullanılabilir veya ipe dikilebilir.
9- Roll Up banner : Yine seçim noktasında aday bürosunu süsleyecek dekoratif bir bayrak aksesuarı olan Roll Up Banner göz doldurucu.İlgili Konular: - Sopalı Bayrak - Parti Bayrağı

Online Sipariş   Online Teklif

featuredbottom

  Yelken bayrak sipariş

Seçim Bayrakları siparişi veya diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için satış sorumlularımızla görüşebilir veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Firmamız İzmir'den tüm Türkiye'ye kaliteyi ulaştırmaktadır.
Tel: 0232 445 41 40
Tel: 0534 232 35 02
Tel: 0541 565 12 12

Mail: info@asbayrak.com.tr
Detaylı iletişim

Tags: seçim bayrakları seçim bayrağı genel seçim bayrakları yerel seçim bayrakları chp seçim bayrakları ak parti seçim bayrakları mhp seçim bayrakları siyasi parti seçim bayrakları imlatı Cumhuriyet Halk Partisi Bayrakları, Chp Parti Bayrakları, Adalet ve Kalkınma Partisi Bayrakları, Ak Parti Bayrakları, AKP Parti Bayrakları, Milliyetçi Hareket Partisi Bayrakları, MHP Parti Bayrakları, Demokratik Sol Parti Bayrakları, DSP Parti Bayrakları, Bağımsız Aday Parti Bayrakları, Saadet Partisi Bayrakları, SP Parti Bayrakları, Demokrat Parti Bayrakları, DP Parti Bayrakları, Demokratik Toplum Partisi Bayrakları, DTP Parti Bayrakları, Anavatan Partisi Bayrakları, ANAP Parti Bayrakları, Bağımsız Türkiye Partisi Bayrakları, BTP Parti Bayrakları, Halkın Yükselişi Partisi Bayrakları, HYP Parti Bayrakları, Türkiye Komünist Partisi Bayrakları, TKP Parti Bayrakları, İşçi Partisi Bayrakları, İP Parti Bayrakları, Liberal Demokrat Parti Bayrakları, LDP Parti Bayrakları, Büyük Birlik Parti Bayrakları, BBP Parti Bayrakları, Emek Partisi Bayrakları, EP Parti Bayrakları, Özgürlük ve Dayanışma Partisi Bayrakları, ÖDP Parti Bayrakları, Hak ve Özgürlükler Partisi Bayrakları, HAK-PAR Parti Bayrakları, Barış ve Demokrasi Parti Bayrakları, BDP Parti Bayrakları, Millet Partisi Bayrakları, MP Parti Bayrakları

 
featuredbottome katalog

canlı destek

iletişim
İllere Göre Olta Bayrak

 
menubottom

Olta Bayrak Detayları
  » Olta Bayrak Rüzgar Testi
  » Bayrak Fiyatları
  » Olta Bayrak Kurulumu
  » Yelken Bayrak
  » Plaj Bayrağı
  » Reklam Bayrağı menubottom


Neden Bayrak?
Bayrak kumaşın tüm avantajlarını üzerinde taşır. Folyo ya da branda gibi suni değil, doğaldır. Vinil ya da brandalar gibi sıcaktan etkilenmez kenarları kıvrılmaz çatlamaz. Stoğu kolaydır, katlanabilirliği sayesinde yer kaplamaz. Tekrar tekrar yıkanıp kullanılabilir. Bayrak güvenilirlik ve kurumsallık verir. Çeşidi fazladır. Hafiftir, en büyük boylarda örneğin bir binayı kapatırken bile vinç vb. araçlar olmadan asılıp tekrar indirilebilinir. Daha çok dikkat çeker, çünkü diğer reklam araçlarına nazaran bayrak hareketlidir.
spacer