top top 3
Yenile Ana Sayfa Sipariş / İstek Canlı Destek Bayrak İletişim Referans  
top 4 1
spacer
Bayraklar ve Flamalar
menubottomOtomatik Motorlu Uzaktan Kumandalı Bayrak Sistemleri

motorlu bayrak sistemleri
Motorlu bayrak sistemi kurum ve kuruluşların özel günlerde yapmış oldukları bayrak açım işlemini modern bir şekilde hiçbir zorluk çıkarmadan uzaktan kumanda ve motor yardımıyla otomatik olarak gerçekleştirir.

1- Otomatik Bayrak Çalışma Prensibi


otomatik

– Bayrak bir şaft içerisine yerleştirilen tübiler motor ile hareket ettirilmektedir.
– Bayrak otomasyonu mikro işlemcili kontrol kartına uzaktan kumandaya verilan aç kapa butonlrı ile çalıştırılmaktadır.
– Kötü hava koşulları dikkate alınarak otomatik bayrak sistemi yağmur ve rüzgarlı havalar gibi doğa şartlarında sensör yardımıyla otomatik olarak bayrak ve posterinizi güvenle korumaya almaktadır.
– Bayrak mekanizması bayrağın üst şaft kapaklarından iniş yönüne 8 mm. çapındaki her iki yönde çelik halatlar bayrağın alt açılımının bitimine sabitlenmiş ve bayrak altında bulunan baza kenar uç noktalarında bulunan makaralar bu halatlar içerisinden geçirilmiştir. Bayrak aşağı yukarı hareket ederken bu halatlar bayrağın paraşüt gibi açılmasını engelleyerek sistemin stabil çalışmasına olanak sağlamaktadır.
– Sarmal şaftın her iki başında da halat sarma makaraları bulunur. Kumaş açılırken kumaşın düz durması için gerekli olan alt kısma dikilen bazalar kumaşın cephede düz durmasını sağlar.
– Kumaş alt bazasında bulunan yay ve gergi balansları kumaşın aşırı rüzgar görmesi halinde yaylanarak aşırı gerginliği alır ve kumaşın yırtılmasını engeller.
– Sistem 220 volt ile çalışır.
– Sistemin rüzgar ve yağmur sensörüne ilişkin hassasiyetler ayarlanabilir.
– Mekanizmada yer alan alt ve üst limitler mekanizmanın istenen ölçünün dışında açılmasını veya kapanmasını engelleyerek güvenlik sağlar.

2- Otomatik Bayrak Kumaşı


otomatik bayrak

– Bayrak kumaşı özel olarak seçilmiş teknik ve 2 yıl dış hava şartlarına sürekli maruz kalsa bile solmayacak, çabuk kuruma yapacak, küf tutmayacak cinsten özel imalat kumaşlardır.
– Bayrak takıldığı alüminyum haznenin içine ıslak sarılsa bile (ki kuruma süresi çok çabuktur) alüminyum olan kutunun içinde herhangi bir tepkimeye girmeyecek cinstedir.
– Bayrak tamamı al renge boyalı üzeri ay yıldız aplikeli %100 polyester imal edilir ve atkıda 130 kgf çözgüde 80 kgf basınca karşı güvenlik kilitlidir.
– Otomatik bayrak sistemine takılacak olan poster de tamamı dijital tekstil baskılı, solmaz, akmaz vb.. aynı özelliklere haizdir.
– Bayrak ve posterler standart olarak 6×9 metre ölçülerinde üretilir ancak dilenen ölçü özel olarak yapılabilir.

3- Otomatik Bayrak Özellikleri


otomatik bayrak özellikleri

– Sistem 6×9 m. standart olmak üzere dilenen ölçülerde yapılabilir.
– Motorlu bayrak sistemi uzaktan kumanda yardımıyla çalışabilir.
– Bayrak sistemi rüzgar, yağmur gibi dış hava şartlarında özel olarak ayarlanıp sensörlü hale getirilebilir.
– Motorlu bayrak sistemi 3 yıl garantilidir.
– 7/24 teknik desteğe haiz olarak sistem önceden çalıştırılıp demonte edilerek tekrar bina yapısına göre özel olarak kurulur.
– Otomatik bayrak sistemi bayrağı 2 yıl garantilidir.
– Sistem otomasyonunda yer alan yağmur sensörü metre kareye 1 kg yağmur düşecek hassasiyette hazır olarak gelir.
– Otomatik bayrak sisteminde yer alan rüzgar sensörü saatte 40 – 60 km.’yi aşan rüzgarlarda kapanacak sensörde hazır olarak gelir.
– Bayrak sisteminde kumaş yırtılmasını engelleyici paslanmaz gergi balansları bulunur.
– Sistem 220 volt elektrikle çalışır.

4- Otomatik Bayrak Fiyatlandırma


otomatik bayrak fiyatları

– Sisteme fiyat verebilmek için otomatik bayrağın takılacağı binanın dış görüntüsünü fotoğraf olarak atmanız gerekmektedir.
- Fiyatı etkileyen etmenlerden ilki binanın bulunduğu şehirdir.
- Binaya yapılacak otomatik bayrağın montajı esnasında binanın yapısından kaynaklanan zorluklar hesap edilmelidir.
- Binaya takılacak olan bayrakların ebatları önceden bildirilmelidir.online sipariş online teklif

featuredbottom

Atatürk Köşesi Malzemeleri siparişi veya diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için satış sorumlularımızla görüşebilir veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.
Tel: 0232 445 41 40
Tel: 0534 232 35 02
Tel: 0541 565 12 12
Mail: info@asbayrak.com.tr
Detaylı iletişim

Tags: motorlu bayrak, otomatik bayrak, otomatik bayrak sistemleri, motorlu bayrak izmir, motorlu bayrak ankara, motorlu bayrak istanbul, otomatik bayrak izmir, motorlu bayrak sistemi, otomatik bayrak ankara, otomatik bayrak istanbul, otomatik bayrak fiyatları

 
featuredbottome katalog

canlı destek

iletişim
İllere Göre Olta Bayrak

 
menubottom

Olta Bayrak Detayları
  » Olta Bayrak Rüzgar Testi
  » Bayrak Fiyatları
  » Olta Bayrak Kurulumu
  » Yelken Bayrak
  » Plaj Bayrağı
  » Reklam Bayrağı menubottom


Neden Bayrak?
Bayrak kumaşın tüm avantajlarını üzerinde taşır. Folyo ya da branda gibi suni değil, doğaldır. Vinil ya da brandalar gibi sıcaktan etkilenmez kenarları kıvrılmaz çatlamaz. Stoğu kolaydır, katlanabilirliği sayesinde yer kaplamaz. Tekrar tekrar yıkanıp kullanılabilir. Bayrak güvenilirlik ve kurumsallık verir. Çeşidi fazladır. Hafiftir, en büyük boylarda örneğin bir binayı kapatırken bile vinç vb. araçlar olmadan asılıp tekrar indirilebilinir. Daha çok dikkat çeker, çünkü diğer reklam araçlarına nazaran bayrak hareketlidir.
spacer