top top 3
Yenile Ana Sayfa Sipariş / İstek Canlı Destek Bayrak İletişim Referans  
top 4 1
spacer
Bayraklar ve Flamalar
menubottomDış Mekan Flamalar

Gönder Bayrağı

Dikey Çekilen Gönder Bayrağı
Rachel kumaştan üretilen dikey çekilen gönder bayrağı şirketler, kurum ve kuruluşlar, fuarlar ve gönder direkleri için yeni ve modern bir bayrak modelidir. Dış mekana uygun, rüzgar gibi doğal şartlara delikli (rüzgarı geçiren) kumaş yapısı sayesinde uzun süre dayanıklı ve kalitelidir. Baskı yüzeyi tek taraflıdır ancak baskı bayrakta ikinci yüzeye tam okunacak şekilde net olarak geçer. Rüzgarsız havalarda da net bir görüntü sağlayan gönder bayrağında bayrak boyu direğin üçte biri olarak tespit edilir.

dikey çekilen bayrak   dikey çekilen bayrak

Yatay Çekilen Gönder Bayrağı
En yaygın kullanılan gönder bayrak modeli yatay çekilen gönder bayraklarıdır. Bu modelde kumaşın sol tarafı gönder direğindeki ipin veya direğin geçeceği şekilde dikilir. Alpaka, saten veya rachel kumaşlara baskı yapılabilir.

yatay çekilen bayrak   yatay çekilen bayrak

İlgili Konular
- Kırlangıç Bayrak
- Türk Bayrağı

İstek Formu ver

featuredbottom

Gönder bayrağı siparişi veya diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için satış sorumlularımızla görüşebilir veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.
Tel: 0232 445 41 40
Tel: 0534 232 35 02
Tel: 0541 565 12 12
Mail: info@asbayrak.com.tr
Detaylı iletişim

Tags: gönder bayrağı, gönder bayrakları, şirket bayrakları, özel logolu bayrak, bayrak baskısı, şirket bayrağı, gönder direği, bayrak imalatı, kumaş baskı, logolu bayrak

 
featuredbottome katalog

canlı destek

iletişim
İllere Göre Olta Bayrak

 
menubottom

Olta Bayrak Detayları
  » Olta Bayrak Rüzgar Testi
  » Bayrak Fiyatları
  » Olta Bayrak Kurulumu
  » Yelken Bayrak
  » Plaj Bayrağı
  » Reklam Bayrağı menubottom


Neden Bayrak?
Bayrak kumaşın tüm avantajlarını üzerinde taşır. Folyo ya da branda gibi suni değil, doğaldır. Vinil ya da brandalar gibi sıcaktan etkilenmez kenarları kıvrılmaz çatlamaz. Stoğu kolaydır, katlanabilirliği sayesinde yer kaplamaz. Tekrar tekrar yıkanıp kullanılabilir. Bayrak güvenilirlik ve kurumsallık verir. Çeşidi fazladır. Hafiftir, en büyük boylarda örneğin bir binayı kapatırken bile vinç vb. araçlar olmadan asılıp tekrar indirilebilinir. Daha çok dikkat çeker, çünkü diğer reklam araçlarına nazaran bayrak hareketlidir.
spacer